16.2 C
Tauragė
2024 / 07 / 15

Astrologinė prognozė gegužės 5-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Tikriausiai pajusite kūrybinį įkvėpimą. Skirkite laiko apmąstymams, kūrybai. Gali paaiškėti, kokios naudos įmanoma tikėtis iš neseniai pradėto projekto. Kitiems nepagailėkite komplimentų, geranoriško dėmesio.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandieną derėtų save palepinti, patinginiauti. Venkite triukšmingų susibūrimų, ūkinių darbų. Pasirūpinkite, kad niekas jūsų neblaškytų, jei turite kūrybinio darbo ar tiesiog trokštate pabūti vienumoje.

DVYNIAI. Ankstus rytas bus avaringas, todėl derėtų pasirūpinti savo bei aplinkinių saugumu. Diena žada daug bendravimo. Gausite neblogų patarimų, jeigu norite įsigyti modernų daiktą, elektronikos prekę ar kt.

VĖŽYS. Aplinkiniai bus linkę skųstis savo bėdomis ir nelengva bus priversti juos klausytis apie jūsiškes. Prieš atsiverdami kitiems, pamąstykite, ar jiems tikrai verta žinoti jūsų silpnybes ir paslaptis.

LIŪTAS. Puikiai pailsėsite, jeigu atitrūksite nuo rutinos, paskirsite pasimatymą, paskaitysite turiningą knygą ar tiesiog pabendrausite su įdomiu pažįstamu. Turbūt labiau pajusite perspektyvą, tapsite tolerantiškesni.

MERGELĖ. Šiandien palanku imtis tvarkymosi tiek spintose ir stalčiuose, tiek savo viduje. Atsikratykite šlamšto, trukdančio laisvai alsuoti. Jeigu trokštate meilės, pirmiausia mokėkite ją reikšti patys ir būkite kantrūs.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šis rytas žada įvairių rizikų. Saugokitės ugnies, agresijos. Jeigu nesutariate su antrąja puse, kuo nors nepasidalinate, apie tai gali būti kalbama visą dieną. Dėl visko įmanoma taikiai susitarti.

SKORPIONAS. Galimas nutikimas, kuris privers rimčiau pagalvoti apie sveikatą, gydymąsi ar reabilitaciją, grožio procedūras, bendrą atsinaujinimą. Tik įsismaginę neišleiskite visų santaupų naujiems drabužiams ar kosmetikai.

ŠAULYS. Diena pažers pagundų. Tai gali būti šou renginiai, kvietimai į pasimatymus, į svečius, intriguojami pasiūlymai, flirtas. Būsite energingi, žvalūs, norėsis sportuoti, šokti, judėti, patirti nuotykių.

OŽIARAGIS. Teks atkreipti dėmesį į neatliktus buitinius darbus. Nelengva bus viską suspėti, nes jausitės sulėtėję. Bendraudami su artimaisiais, verčiau nelieskite praeities ir neprisiminkite senų nuoskaudų.

VANDENIS. Vilios graži aplinka, maloni draugija. Noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, nesunkiai įsiminsite naują informaciją. Verta daugiau paskaityti, pasimokyti.

ŽUVYS. Šiandien galite gauti naudingų patarimų, kuriais pravartu pasinaudoti. Labiau saugokite techniką, nuosavybę. Galite sulaukti netikėto svečio arba kvietimo pasisvečiuoti, pasivaišinti.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Žaliosios energijos spurtas: mažės sąskaitos ir įsitvirtins energetinė nepriklausomybė

Lietuvos energetikos sektorius per ateinančius tris dešimtmečius keisis iš esmės: atsisakius naftos produktų, anglies bei dujų, šalyje bus naudojama tik saulės, vėjo ir kita...

Užterštų teritorijų sąrašas kasmet pasipildo apie 60 naujų objektų

Per 24 darbo metus VŠĮ „Grunto valymo technologijos“ išvalė daugiau kaip 280 tūkst. t užteršto dirvožemio, grunto, vandens, upių ir ežerų dugno nuosėdų, naftos...

3 idėjos, kaip pasigaminti Velykų antį (+ receptai)

Jei vis dar ieškote idėjų, ką patiekti ant Velykų stalo, kepta antis neabejotinai sukurs šventinę atmosferą. Norint paprastai ir skaniai ją paruošti reikia žinoti...

Išaugo naudotų automobilių rinka ir elektromobilių pardavimai

Bendrovė „Moller Auto Keturi žiedai“ skaičiuoja, kad iš 25-ių bendrovės veikimo Lietuvoje metų didžiausi pokyčiai rinkoje matyti būtent pastaruosius 4-5 metus. Per šį laikotarpį...

Nuo pirmadienio pradeda veikti kirpyklos, grožio paslaugoms – apribojimai

Nuo pirmadienio, balandžio 27-osios, Lietuvoje galės pradėti veikti kirpyklos. Rūpinantis klientų sveikata, tam tikrų grožio paslaugų kol kas nebus galima teikti. RegionoVerslas.lt Kirpyklose bus leidžiama kirpti plaukus, juos dažyti, šukuoti. Nagų salonuose bus galima atlikti manikiūro,...

Patrauklus CV: 4 taisyklės, kurios padės įsidarbinti

Norint sėkmingai save realizuoti profesinėje srityje, vien būti geru specialistu nepakanka. Svarbu ir tinkamai save pristatyti potencialiems darbdaviams. Tam daugeliu atvejų nepakeičiami išlieka solidus CV ir tinkamai prižiūrima socialinio tinklo „LinkedIn“ paskyra. Personalo ir...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS