22.5 C
Tauragė
2024 / 07 / 18

Astrologinė prognozė gruodžio 25-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Regis, susitiksite su išsiilgtu žmogumi, giminaičiais, gausite viliojamą kvietimą ar pan. Turėtų pagerėti santykiai su kaimynais. Džiaugsitės dovanomis, dėmesiu, gardumynais, o jeigu dirbate šią šventinę dieną – tai ir dosniais atsilyginimais.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien gerai seksis visa, kas susiję su jaukumo kūrimu, stalo serviravimu, dovanėlių ruošimu ir teikimu, sceniniais pasirodymais. Gali būti, kad jus sužavės gauta dovana, pasiūlymas, viešnagė ar meilės prisipažinimas, komplimentai.

DVYNIAI. Šiandien gali išsipildyti jūsų slapta svajonė, jeigu to esate nusipelnę gerais darbais. Tikėtinos pajamos ar išlaidos, susijusios su grožiu, malonumais. Tikriausiai pavyks sudominti patrauklų priešingos lyties atstovą.

VĖŽYS. Nors jums šiandien nelabai norėsis šurmulio, draugijos, vienas susitikimas ar susipažinimas gali būti labai įsimintinas dėl viliojamo pasiūlymo ar netgi puikios perspektyvos ateičiai.

LIŪTAS. Regis, pasijusite ašimi, apie kurią sukasi pasaulis. Turėsite kuo didžiuotis ir ką pademonstruoti kitiems. Galite sulaukti trokštamo dėmesio ir pripažinimo, mielų dovanų, komplimentų.

MERGELĖ. Progų pasireikšti šiandien netrūks. Regis, norėsis nekasdieniškų potyrių, kelionės ar bent trumpo ištrūkimo iš įprastos aplinkos. Šis tas džiugaus jūsų išties laukia. Nenuvils žmonės, pas jus atvykę iš toli ar pas kuriuos patys viešite.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, šį kartą jums būtų smagiau švęsti ne savo namuose. Viešnagė žada įdomių įspūdžių, gurmaniškų potyrių. O jei pas jus atvyksta svečių iš užsienio, tai jie nudžiugins dovanomis ar kitokiais siurprizais.

SKORPIONAS. Išlaidos bei pastangos pasiteisins, jei pasistengėte suorganizuoti puikias šventes sau ir artimiesiems. Galima ypatinga dovana, reikšmingas pasiūlymas. Tikėtina, kad išgirsite komplimentų, meilės žodžių.

ŠAULYS. Jeigu šiandien gausite dovanų mielą gyvūną, neišsigąskite ir nesupykite – jis gali jums tapti tikru laimės ir apsaugos talismanu. Būkite dėmesingi, dosnūs partneriams, artimiesiems.

OŽIARAGIS. Regis, daug džiaugsmo šiandien teiks vaikai, mylimi žmonės, šventinės pramogos, ypač jei patys galėsite pasireikšti scenoje ar tarp draugų. Galite gauti modernią, bet praktišką dovaną.

VANDENIS. Jei organizuojate ką nors šventinio, pasitekite fantaziją, įkvėpimą. Net įprastoje namų aplinkoje galite susikurti tiek jaukaus šventiškumo, kad laimės ir gerovės pojūtis sustiprės be jokių ypatingų atrakcijų. Džiugins artimieji, vaikai, draugai.

ŽUVYS. Regis, bus smagu ir viešėti pas gimines, ir pas save priimti atvykusius žmones, suteikti jiems gerų įspūdžių, gardžiai pavaišinti. Puikiai atsipalaiduosite pabendravę, pasidaliję savo šiluma, meile bei viltimis.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Didžioji dalis šalies gyventojų norėtų atnaujinti savo daugiabutį

Didžioji dalis šalies gyventojų mano, kad renovacija prisideda prie gyvenimo kokybės gerinimo ir norėtų atnaujinti savo daugiabutį. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“...

„Iki“ pataria: kaip atskirti, ar apelsinai yra saldūs ir be sėklų? Išduos vienas išskirtinumas

Žiema ir nebrangieji citrusiniai vaisiai – tobulas derinys. Ryškios spalvos ir gaivus apelsinų, mandarinų saldumas praskaidrina tamsesnes dienas, taip pat parūpina organizmui taip reikalingų...

„Sodra“: iki liepos pabaigos kaupiantys pensijai gali pasididinti kaupimo tarifą

„Sodra“ primena: gyventojai, kaupiantys II pakopos pensijų kaupimo fonde, iki liepos pabaigos gali pasididinti kaupimo tarifą nuo 1,8 iki 3 proc. ir gauti didesnę...

Savaitgalį daug kur sulauksime trumpalaikio lietaus

Savaitgalį daug kur sulauksime trumpalaikio lietaus. Audioknyga: KĄ JIE MUMS PADARĖ. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu. Pasiklausykite 20 min. nemokamai >> Šiandien daugelyje rajonų trumpas lietus,...

Šią savaitę numatomi šiltesni orai

Šiandien bus debesuota su pragiedruliais. Daug kur trumpai palis. Kai kur galima perkūnija. Vėjas vakarų, pietvakarių, 7–12 m/s. Aukščiausia temperatūra 19–24 laipsniai šilumos. Liepos 19-os naktį vietomis, dieną daug kur trumpas lietus. Galima perkūnija. Vėjas...

Eksperimentas atskleidė: ar suaugę sustabdys pavojingai gatvėje besielgiantį vaiką

Vilniaus centre 9 valandas buvo paslėptos kameros, kurios filmavo du vaikus – Dominyką ir Gabrielę. Jie vaidino, kad ruošiasi bėgti per gatvę – vyresnis berniukas tempė paskui save jaunesnę mergaitę ir ragino eiti degant...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS