20.2 C
Tauragė
2024 / 06 / 20

Astrologinė prognozė sausio 3-iajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Ši diena netinkama vienatvei, užsisklęsti tarp keturių sienų. Regis, aktyviai bendrausite. Tikėtini įdomūs ir naudingi susitikimai. Sėkmė laukia, jeigu jūsų veikla susijusi su tarpininkavimu, teise.

- Reklama -

JAUTIS. Ši diena bus kupina dalykinių reikalų, kuriuos uoliai tvarkysite stengdamiesi įtikti klientams ir darbdaviui. Tikėtinos kalbos apie įsidarbinimą, stažuotę, investicijas, bendrus verslo projektus ar pan.

DVYNIAI. Tai turėtų būti diena, kuri jums leis geriau suvokti galimybes bei perspektyvas. Regis, padvelks naujovėmis. Nuotykių, praturtėjimo, meilės troškulys veikiausiai sustiprės.

VĖŽYS. Šiandien komfortiškiausiai jausitės namuose ir mielai niekur iš jų neisite, jei tik tai įmanoma. Regis, jums patiks kurti gražią aplinką ar išbandyti naują patiekalo receptą.

LIŪTAS. Diena bus turininga ir produktyvi, jeigu tikslų siekti jums padeda patikimi žmones. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, išsiruošę į pramoginį renginį, pasimatymą.

MERGELĖ. Jeigu naktis praeis be problemų, tai diena turėtų būti rami, puiki, tinkama ir verslams, ir namudiniams amatams, ir bet kokiems praktiniams, buitiniams užsiėmimams. Regis, pastangų rezultatai tik džiugins ir skatins dar labiau stengtis.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, jums gana smagu bus ir darbuotis, ir linksmintis, jeigu šalia yra gera kompanija. Gali pavykti pasirodyti geresniems, žavesniems. Pravartu skirti laiko ir lėšų sveikatos stiprinimui.

SKORPIONAS. Meninei saviraiškai, labdaringai veiklai tai turėtų būti labai tinkama diena. Daugiau dėmesio skirkite grožio puoselėjimui, sveikatos priežiūrai ir profilaktikai.

ŠAULYS. Diena pasižymės draugiška atmosfera, noru bendrauti, flirtuoti, dalintis mintimis ir viltimis. Bus gana lengva atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, kad esate šio to verti.

OŽIARAGIS. Regis, jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Šiek tiek papilnės jūsų piniginė arba komercinis sandoris pasirodys naudingas. Jeigu kils noras paišlaidauti nedidelėms pramogoms, pernelyg nevaržykite savęs.

VANDENIS. Regis, atsiras naujų troškimų bei vilčių. Per pokalbius gautą informaciją galėsite panaudoti savo gyvenimo aktualijose, ypač jei planuojate gyvenimo permainą.

ŽUVYS. Jeigu neturite slegiančių skolų, ši diena bus rami. Daug dėmesio skirsite savo vidiniam pasauliui arba gilinsitės į kitų psichiką. Kartu su artimais žmonėmis galite aptarti bendrus reikalus ir planus. Tai neliks tuščiomis kalbomis.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Vienų įmonių laiku VMI teikiamos sąskaitos parodo kitų galimai nedeklaruotas pajamas

Nuo 2016 m. i.SAF ir i.VAZ duomenų stebėsenos ir kontrolės rezultatas – 20 mln. eurų papildomai deklaruoto PVM. 2019 m. rugsėjo 10 d., Vilnius. Valstybinė...

HOROSKOPAS. Balandžio 20 d., pirmadienis

Pirmadienio, balandžio 20 d. horoskopas. AVINAS Šiandien gali tekti daug kuo dalytis. Negailėkite duoti, ir atėjus laikui gausite atgal dvigubai. Tik nelaikykite visų pinigų vienoje kišenėje,...

Vokiško kapitalo įmonės Lietuvoje atstovai: vokiškai kalbančių darbuotojų turime per mažai

Darbuotojas, kalbantis daugiau nei viena užsienio kalba, turi didesnį pranašumą ir gerokai įvairesnių karjeros galimybių, – sako vokiško kapitalo tarptautinės pramonės automatizavimo technologijų ir...

Oho, kokios nuolaidos: tarp geriausių „Iki“ savaitgalio pasiūlymų – pigesnės dešrelės, kruopos ir lašiša

Tie, kurie nori sutaupyti, žino – savaitgalį laikas į „Iki“. Dar nuo ketvirtadienio „Iki“ parduotuvėse visoje šalyje prasideda papildomos nuolaidos. Jau nuo šiandien su...

Dirbančiųjų savarankiškai kitais metais laukia naujovė – speciali sąskaita

Jau kitais metais Lietuvoje pradės veikti smulkiojo verslininko sąskaita, kuri palengvins finansų ir apskaitos tvarkymą savarankiškai dirbantiems asmenims, praneša Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Tikimasi, kad tai paskatins daugiau žmonių užsiimti individualia veikla. Sąskaita turės daugybę...

Liepos 11-oji, sekmadienis, Pasaulio gyventojų diena

Liepos 11-oji, sekmadienis, 27 savaitė. Dangaus kūnai: Saulė teka 4.57 val., leidžiasi 21.51 val. Dienos ilgumas 16.54 val. Mėnulis (jaunatis). Vardadieniai: Benediktas, Kipras, Pijus, Šarūnė, Vilmantas. Datos: Pasaulio gyventojų diena Pasaulinė populiacijos diena Šiandienis orai: Šiandien nepastoviai debesuota. Vietomis, daugiausia rytiniuose, pietiniuose rajonuose, trumpas...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS