20.2 C
Tauragė
2024 / 06 / 20

Astrologinė prognozė sausio 9-ajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Galimi neblogi pasiekimai, tačiau bus ir rūpesčių. Į keblią situaciją galite pakliūti bendraudami su suktais veikėjais, teikdami interviu ir pan. Pasistenkite atsakingai dirbti bei kalbėti.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, teks apsispręsti dėl investavimo, paskolos arba kalbos suksis apie palūkanas, rankpinigius, rinkliavas, kitus finansinius įsipareigojimus, deklaracijas.

DVYNIAI. Galite stengtis užmaskuoti savo abejotiną poelgį ypatingu dėmesiu, gražbyliavimu. Galvokite, ką žadate, nes išpildyti duotų pažadų nebus galimybės arba per daug kainuos.

VĖŽYS. Aktualus bus pareigos jausmas ir sveikata. Daug dirbsite, o dar daugiau reikalausite iš kitų. Galimas kvietimas į darbo interviu, konkursą, konferenciją ar kt. Nevenkite naujovių.

LIŪTAS. Šiandien galite jaustis populiarūs, sąmojingi ir originalūs. Veikiausiai taip ir bus, tačiau kai kurios pagyros skambės veidmainiškai. Netgi vaikai gali mėginti jumis manipuliuoti, jei jiems tai naudinga.

MERGELĖ. Uoliai tvarkysite ūkinius, buitinius reikalus. Jus gali kritikuoti artimas žmogus. Nemalonios užuominos nuolat skambės ausyse. Filosofinis požiūris bei humoras padės nusiteikti optimistiškai ir darbingai.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Informacijos, rašymo, skaičiavimų, ryšių, logistikos diena. Deja, pasitaikys nesusikalbėjimų, nesklandumų. Stenkitės pasiekti aiškumo kiekvienu painiu klausimu.

SKORPIONAS. Šiandien jus labiausiai domins materialinė gyvenimo pusė. Galimas netikėtas sandoris, kuris apsimokės. Labiau stebėkite savo vaikų elgesį ir savijautą.

ŠAULYS. Šiandien tikriausiai neišsisuksite nuo keblaus pokalbio. Jeigu pasirodysite pernelyg demagogiški, manipuliuojantys ar smulkmeniški, patys to nenorėdami galite nuvilti jums svarbų asmenį.

OŽIARAGIS. Šiandien nemažai jėgų išeikvosite neproduktyviam darbui. Geriau nei kitos seksis kūrybinė ir tiriamoji veikla. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą ar seną klaidą. Turbūt nedžiugins fizinė savijauta. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Tikriausiai teks bendrauti su senu pažįstamu, prisiminti pažadą ar įsipareigojimą. Pasverkite savo žodžius. Jeigu dėl savo galių ar ketinimų abejojate, nesuteikite tuščių vilčių.

ŽUVYS. Regis, esate kiek neužtikrinti dėl savo profesinės padėties, sveikatos, išvaizdos. Gali išaiškėti daug slaptų dalykų. Dėl to tik padaugės vidinės sumaišties. Stiprybės suteiks patikimi draugai.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopai spalio 4 dienai

AVINASŠiandien jūsų laukia pripažinimas, net jei to ypatingai ir nesiekėte. Nesidrovėkite žengti priekin ir imtis vadovauti paradui. Bet kokia užduotis jums įveikiama, ir aplinkiniai...

Bardas Kazimieras Jakutis: „Norėjosi laužyti tėvų sukurtas taisykles“

„Kai visas savo kaukes nusiimi pats – tada esantiems šalia tavęs lengviau nusiimti savąsias“, – sako muzikantas, bardas Kazimieras Jakutis. Po pandemijos metų dainų...

ORAI: Šiandien krituliai, vyraus lietus, šlapdriba, vėjas vakarų, pietvakarių, 9–14 m/s, daug kur gūsiai 15–20 m/s

Šiandien daugelyje rajonų krituliai, vyraus lietus, šlapdriba. Vėjas vakarų, pietvakarių, 9–14 m/s, daug kur gūsiai 15–20 m/s, pajūryje iki 23 m/s. Aukščiausia temperatūra 2–5...

Horoskopai spalio 17 dienai

AVINASParodykite iniciatyvą arčiau susipažinti su kaimynu ar nauju bendradarbiu. Ieškokite bendraminčių. Šiandien derėtų daugiau bendrauti su žmonėmis, taip pat kaip ir jūs žiūrinčiais į...

Trūksta saulės? „Iki“ lentynose jos daugiau – pristatyta nauja prinokusių vaisių ir gardžių daržovių...

Išskirtinės kokybės šviežutėliai sultingi vaisiai ir skanios daržovės – už prieinamą kainą. Ieškantiems tokių gėrybių parduotuvėse, prekybos tinklas „Iki“ vasarį pateikė naujieną: nauju privačiu prekės ženklu pažymėtą „Bon Via“ produkciją. Joje – tobulai sunokusios...

Plastikos chirurgas V.Kaikaris atskleidė neįtikėtiną istoriją apie savo tėtį

Kauno centre įkurtas Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejus kasdien kviečia lankytojus į vaistų karalystę bei atveria slapčiausias vaistinių kerteles. Jo įkūrėjas ir puoselėtojas ilgus metus buvo garsus farmacininkas Alfonsas Kaikaris, kurį geru žodžiu...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS