21.9 C
Tauragė
2024 / 07 / 23

Horoskopai gegužės 3 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Nepamirškite, kad jūsų partneriai taip pat trokšta erdvės ir veikimo laisvės. Negadinkite sau ir kitiems ir taip jau nekokios nuotaikos. Būtų puiku, jei rastumėte laiko neskubėdamas papietauti ir bent minutėlę ramiai atsipūsti.

- Reklama -

JAUTIS
Ramiai išklausykite, kas jums bus sakoma. Tuščių ambicijų apakintas nepadarykite to, ko vėliau tektų gailėtis. Jeigu nenorite tikro mūšio, verčiau apribokite savo pretenzijas ir nekurstykite kylančių ginčų su bendradarbiais.

DVYNIAI
Neklausykite, ką murma kvailiai, neaptarinėkite savo jausmų su suinteresuotu asmeniu. Pirma turėtumėte pats sau juos įvertinti. Pasistenkite daugiau laiko praleisti vienas.

VĖŽYS
Jei nesate patenkintas esama padėtimi, pats laikas peržiūrėti gyvenimo tikslų ir prioritetų sąrašą. Tik nesudeginkite visų tiltų – ką gali žinoti, kada teks grįžti… Šįvakar jausitės vienišas netgi draugų būry

LIŪTAS
„Turite tiek daug slaptų talentų! Tegul šiandien atsiskleidžia bent dalis jų. Turėtų būti nepaprastai lengva užmegzti naujas pažintis. Vakare nustebinsite draugus ar šeimos narius savo naujuoju „aš”.”

MERGELĖ
Šiandien atidžiau klausykitės savo vidinio balso. Panašu, kad turite pernelyg daug neišspręstų (ir nesprendžiamų) problemų. Dienos pabaigoje galite pasijusti visiškai išsekęs, bet rezultatai bus to verti.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Gyvenkite pats ir leiskite gyventi kitiems! Kreipkite dėmesį tik į svarbiausius dalykus, smulkmenos tepasirūpina savimi pačios. Jūsų energija šiandien gali būti tiek kurianti, tiek griaunanti. Rinkitės pats.

SKORPIONAS
Savo didžiąsias paslaptis kol kas pasilaikykite sau – dar neatėjo laikas dėti kortas ant stalo. Dienos sėkmę lems bendravimas ir jo metu vyraujančios emocijos – altruizmas ar siekimas dominuoti, nuoširdumas ar egoizmas. Tikroji žinios prasmė gali labai priklausyti nuo tono, kokiu ji buvo pasakyta.

ŠAULYS
Pasaulis keičiasi taip greit, ir žemė slysta iš po kojų. Jei ko nesuprantate, nesidrovėkite perklausti antrą kartą. Viskas galų gale susitvarkys, tik nereikia pasiduoti panikai.

OŽIARAGIS
Nauji išgyvenimai privers jus naujai pažvelgti į gyvenimą. Galite būti apkaltintas dėl nesėkmės. Suprasite, kad reikia paisyti ir kitų nuomonės. Pasistenkite nekreipti dėmesio į paskalas.

VANDENIS
Tik ramioje aplinkoje galėsite pats sau atsakyti į svarbius klausimus. Pamąstykite apie tai, kas griauna jūsų savitarpio pasitikėjimą su artimu žmogumi ir ar nėra čia jūsų kaltės. Vertindamas kitus atminkite, kad būsite vertinamas ir pats.

ŽUVYS
Jei turite gerą idėją, malonėkite pasirūpinti ir jos įgyvendinimu. Draugai ar bendradarbiai bus išsiblaškę ir menki padėjėjai. Tik vakarop sulauksite netikėtos paramos.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o...

ORAI: Šiandien lietaus nenumatoma. Aukščiausia temperatūra 23–28 laipsniai šilumos

Šiandien lietaus nenumatoma. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 23–28 laipsniai šilumos. Antradienio naktį vietomis, dieną daug kur trumpi lietūs, kai kur su perkūnija....

Spalio derliaus kalendorius: 5 netikėti receptai iš gėrybių, kuriomis mėgautis dabar – pats laikas

Spalis – tai mėnuo, kai stalai lūžta nuo sezoninių vaisių ir daržovių, praturtinančių kasdienį racioną intensyviais bei maloniais skoniais. Žinant, kokių gėrybių derlius šį...

Pabodo grilyje kepta mėsa? Išbandykite jūros gėrybes

Nusibodo ant žarijų kepti šašlykus? Tuomet pamėginkite kepsninėje pačirškinti aštuonkojį, krevetes ar kalmarus. Šias jūros gėrybes šiandien rasti parduotuvėse nėra sudėtinga, o ir kainos...

Top 5 dovanos mažylio susilaukusiai mamai

Įprasta moterį, kuri laukiasi, apipilti komplimentais ir dėmesiu, giriant jos akių švytėjimą ir žavingiai besikeičiančias formas. Tačiau vos į pasaulį pasibeldžia mažylis, mama dažnai nustumiama į “antrą planą”. Liaupsių ir aikčiojimų susilaukia naujagimis, tuo...

ORAI: Šiandien vietomis numatomi nedideli krituliai. Aukščiausia temperatūra 0–4 laipsniai šilumos

Šiandien vietomis numatomi nedideli krituliai. Vėjas pietų, pietvakarių, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 0–4 laipsniai šilumos. Vasario 17 d. daug kur krituliai, daugiausia šlapdriba ir lietus. Naktį vietomis plikledis, galima silpna lijundra. Vėjas naktį pietryčių, pietų,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS