13 C
Tauragė
2023 / 09 / 24

Verslai sostinės centre – kartu su aktyviu, jaunu Vilniumi

Ar jau skaitėte?

Vilniaus centre prie Neries įsikūręs prekybos centras CUP kartu su pavasario šiluma gaudo jaunimo bangą. Čia susibūrę verslai gerai pažįsta savo kliento portretą. Jį padeda formuoti tiek CUP verslo strategija, tiek ir aktyvūs nuomininkų marketingo veiksmai bei investicijos. Jauno, aktyvaus, judraus ir modernaus šioje miesto zonoje dirbančio vilniečio ar jaunos šeimos poreikiams tenkinti čia skirtos ir kelinti metai iš eilės viena po kitos įrengiamos, atnaujinamos, plečiamos lauko terasos. Papildoma jų vertė – iš čia atsiveriantys vieni nuostabiausių sostinės vaizdų.

- Reklama -

Jauno Vilniaus suaktyvėjimas – dvigubai malonus

„Matyti, kaip su šylančiu oru atgyja vis gražėjanti Baltojo tilto zona, mums ir nuomininkams yra dvigubas džiaugsmas. Viena vertus, čia kaip niekur kitur gerai atsiskleidžia jaunas Vilnius, kurio įvaizdį pabrėžia sostinės jubiliejinių metų organizatoriai. Iš tiesų gerai jaučiamės, suprasdami, kokia teisinga buvo mūsų strategija vystyti lauko terasas ir burti prekių ženklus, orientuotus būtent į aktyvaus, modernaus jaunimo auditoriją, gebančius atliepti šios lankytojų grupės poreikius“, – sako prekybos centro CUP vadovė Ona Nevinskienė.

Anot jos, teisingus ir toliaregiškus strateginius CUP sprendimus atspindi ir 2022 m. po pandemijos atsigavę lankytojų srautai. Bendras srautų rodiklis pernai metais pasiekė 2019 m. lygį, o vasaros laikotarpiu paaugo vidutiniškai daugiau kaip 14 proc. Ir nors kiekvieno 2022 m. mėnesio apyvarta viršijo 2019 metų atitinkamus rodiklius, tačiau vasaros mėnesiais buvo skaičiuojamas 29 proc. vidutinis apyvartos padidėjimas.

Ne tik prekiauja, bet ir kvies į renginį Baltojo tilto zonoje

Šiltojo sezono tendencijas CUP prekybos centre puikiai atspindi ir aktyvaus laisvalaikio sporto prekių parduotuvė „Laukosportas.lt“, savo klientus kviečianti būti aktyviais, stilingais ir įdomiais. Platų triukams skirtų, miesto ir elektrinių paspirtukų, riedlenčių, BMX dviračių, riedučių, banglenčių bei kitų laisvalaikio sporto prekių pasirinkimą siūlanti parduotuvė inicijavo renginį Baltojo tilto „Skatepark“ aikštyne. Birželio mėnesį čia laukiama svečių iš viso pasaulio, kurių dalis bus iš parduotuvės atstovaujamų prekių ženklų kompanijų.

„Mūsų klientai priklauso plačiai amžiaus grupei – pradedant 3 metų vaikais ir baigiant suaugusiais profesionalais. Jiems siūlome išskirtinį pasaulyje geriausiai žinomų prekių ženklų asortimentą, kuriame yra tokie kaip „Ethic“, „Tilt life“, „Lucky“, „Core“, „Striker“, „We the People“ ir kiti profesionalams gerai žinomi prekių ženklai. Jų išskirtinumas – kokybė ir dizainas, dėl kurių parke vaikas neliks nepastebėtas“,– pasakoja „Laukosportas.lt“ direktorė Kristina Gečienė.

Šį sezoną „Laukosportas.lt“ siūlo naujų modelių „Core“ ir „Ethic“ paspirtukus, taip pat rinkoje lengviausius bei išskirtinio stiliaus „Complete“ paspirtukus.

- Reklama -

Vienija pomėgis būti miesto šurmulyje, įvykių centre

Intensyvėjantį aktyvių žmonių srautą CUP prekybos centre stebi ir didžiausio elektroninės prekybos centro Baltijos šalyse „Pigu.lt“ parduotuvių asortimento vadovė Aurelija Skripkauskienė.

„Prekybos centre CUP veikiančios „Pigu.lt“ fizinės parduotuvės klientai – pačių įvairiausių amžiaus grupių žmonės, kuriuos vienija pomėgis būti miesto šurmulyje, įvykių centre. Tarp pirkėjų mėgstamiausių produktų yra kvepalai, sporto ir laisvalaikio prekės, kurias galima panaudoti pramogoms čia pat – šalia CUP dūzgiančiame Baltojo tilto sporto aikštyne“, – pasakoja A. Skripkauskienė.

Jos teigimu, jauna „Pigu.lt“ fizinės parduotuvės klientų auditorija renkasi sporto prekes, kamuolius, paspirtukus, šalmus, apsaugas, gertuves, riedlentes, raketes, skraidančias lėkštes, smėlio žaislus. Ryškiausios pavasario ir vasaros prekės šios parduotuvės lentynose – turizmo ir grilio prekės, pripučiami bei paplūdimiui skirto inventoriaus produktai.

Novatoriškam gyvenimui – naujoviškas dizainas

Jaunimo srautas yra paties verslo prigimties nulemtas prioritetas ir CUP prekybos centre įsikūrusiam MINISO prekių ženklui. Pastarasis parduotuvėje siūlo produktus, siejamus su novatorišku gyvenimo būdu ir dizainu – aukštos kokybės namų apyvokos prekes ir kosmetiką.

„Mūsų klientai CUP prekybos centre – moksleiviai, stilingomis naujovėmis besidomintis jaunimas, jauni tėveliai. MINISO puikiai tinka jaunai auditorijai, nes siūlo daugybę prekių kategorijų už visiems prieinamą kainą, tai – elektronika, žaislai, kanceliarija, aksesuarai, sporto prekės, makiažo priemonės. Labai populiarūs minkšti pliušiniai žaislai ir išskirtinio dizaino, inovatyvios prekės, ne mažiau populiari ir elektronika“, – pastebi MINISO vadovė Sandra Svirčinskaitė.

Ji atkreipia dėmesį ir į naują savo parduotuvės prekių liniją – namų kvapus. Šį pavasarį čia bus galima įsigyti daug naujų didelio populiarumo sulaukusių siurprizo dėžučių „Blind Box“, taip pat nemažai nematytų pliušinių žaislų ir šiltojo sezono „must have” prekių: kepurių, skrybėlių, stilingų saulės akinių.

Pirkinys numeris vienas – stilinga sportinė avalynė

Stilingos avalynės prekių ženklo „Deichmann“ marketingo vadovė Baltijos šalims Akvilė Petrulionienė irgi atkreipia dėmesį į pokyčius aktyviojo sezono Baltojo tilto zonoje metu. „Mūsų parduotuvės CUP centre pagrindiniai klientai yra aplinkiniuose verslo centruose dirbantys žmonės, tačiau šiltuoju sezonu padidėja jaunimo srautas“, – tvirtina A. Petrulionienė.

Ji pastebi, kad lietuviai turi gerą skonį – visuomet ieško naujausių tendencijų. Iš visų pasirinkimų jau kelerius metus pirmąją vietą užima sportinė avalynė, kurią žmonės dėvi jau ne tik laisvalaikio metu, bet ir darbe.

„Jaunimo auditorija ypač pamėgo sportinį stilių, kuris šiuo metu ypač populiarus. Tad tokio tipo avalynės asortimentą nuolat plečiame, didiname žinomų prekės ženklų pasiūlą. Visuomet stengiamės pasiūlyti mados tendencijas atitinkančią avalynę už gerą kainą. Šį pavasarį, kaip niekad, pasitinkame su dideliu ryškios, spalvotos avalynės įvairioms progoms asortimentu. Tai – praplėstas „Nike“, „Adidas“, „Fila“ asortimentas, kurį papildys tokie gerai žinomi prekių ženklai kaip „Champion“, „Jack Wolfskin“, „Joma“, „Asics“.

Į prekybos centrą – greitai ir skaniai užkąsti bei pabendrauti

Aktyvių jaunų žmonių ar šeimų poreikiai neapsiriboja noru įsigyti reikalingą ar stilingą daiktą. Jie ieško malonios apsipirkimo patirties, kurią papildo bendravimas jaukioje kavinėje, lauko terasoje, kokybiškas maistas, galimybė greitai ir skaniai užkąsti. Šiuos poreikius puikiai atliepia CUP prekybos centre įsikūręs greito maisto restoranas „Subway“, kurio pagrindiniai patiekalai yra sumuštiniai (submarinai) ir salotos.

„Mūsų pagrindiniai klientai yra aplinkui dirbantys žmonės bei mūsų lojalūs klientai, kuriems patogu čia atvykti. Juos labiausiai domina sumuštiniai, taip pat vadinamieji „wrapai“, arba įvynioti užkandžiai, ir salotos. Patys populiariausi – sumuštiniai, terijakio vištiena ir barbekiu, steikas, itališkas B.M.T. Jauni žmonės dažnai pasinaudoja mūsų siūlomomis akcijomis bei draugiškesniais piniginei meniu pasiūlymais“, – pasakoja „Subway“ direktorius Karolis Liutkauskas.

Jaunai verslo auditorijai restoranas siūlo degustacinį rinkinį, kurį sudaro 16 mažų sumuštinių – nuo veganiškų iki mėsiškų. Kadangi sumuštiniai yra labai universalus patiekalas tai tinka pusryčiams, pietums ir vakarienei. Be to, „Subway“ kepa savo sausainius, kurie yra labai populiarus pasirinkimas šalia sumuštinių užsakymų. Pavasarį ir vasarą lankytojams bus pasiūlyta naujų receptų šaltos kavos bei sumuštinių, tikimasi išaugusio visų produktų populiarumo, kai taps ypač malonu užkąsti terasose ar išsinešti maistą.

Vasaros meniu papildys savo gamybos limonadais

Jaunimo pasirinkimo tendencijas prekybos centre stebi ir „Hesburger“ tinklo greito maisto restoranas, siūlantis skanių mėsainių ar tortilijų, platų pusryčių meniu, salotų bei išskirtinių firminių patiekalų.

„Mūsų pirkėjai prekybos centre CUP yra labai įvairūs. Šiame restorane lankosi nemažai užsieniečių, užsuka daug mokinių ir studentų. Taip pat turime nemažai nuolatinių klientų, tarp jų yra svečių iš užsienio, kurie grįžę į Lietuvą vėl ir vėl užsuka pas mus. Labai džiaugiamės savo linksmais, draugiškais klientais, stengiamės, kad jie visada norėtų pas mus sugrįžti ir, žinoma, visada jų laukiame. Esame traukos centras ir norintiems pasimėgauti kvapnia kava“, – pasakoja „Hesburger” tarptautinės plėtros direktorė Ieva Salmela. Jos teigimu, šiame restorane klientai mielai renkasi mėsainius su sūriu, kurie yra žinomiausias „Hesburger“ produktas, labai populiarios yra ir tortilijos su vištiena. Jauniems žmonėms paprastai rūpi mažesnė kaina, jie mielai renkasi įvairius siūlomus mėsainius, yra pamėgę karamelinę ledinę latės kavą.

„Tikimės, kad mūsų naujasis vasaros gėrimas bei karamelinė ledinė latės kava daugeliui bus puiki proga apsilankyti pas mus. Nekantraujame pristatyti ir savo limonadus, kurie bus dviejų skonių – braškių ir kriaušių. Be to, kiekvieną mėnesį siūlome įdomų ir ypatingą mėnesio mėsainį“, – restorano naujienomis vilioja I. Salmela.

Išrankesnį, naujovių ar egzotikos ieškantį jauną žmogų CUP centre visada pasiruošęs sutikti ir pasaulio šalių užkandžiais ir gėrimais prekiaujantis „Kawaii Panda“ prekių ženklas. Jo parduotuvėje galima rasti daugybę skirtingų šalių produktų, atkeliavusių iš Korėjos, Japonijos, Kinijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės ir kitur. Tuo tarpu išrankiausių smaližių visada laukia saldumynų rojus „Candy Pop“. Jauni, įvairių skonių nevengiantys išbandyti žmonės čia randa neragautų saldainių, gėrimų ir užkandžių iš JAV, Japonijos bei kitų pasaulio kampelių.

Srautų ir apyvartos pikas – birželį

Šiltėjančių dienų kryptimi kartu su prekybos centro nuomininkais besidairanti CUP vadovė O. Nevinskienė atkreipia dėmesį, kad lankytojų srautas yra stabilus nuolat, tačiau po ramesnio sausio ir vasario, jis kaip taisyklė, pradeda didėti jau kovo mėnesį, o piką pasiekia birželio – rugpjūčio mėnesiais.

„Praėjusių metų birželį, palyginti su 2019 m., lankytojų skaičius išaugo beveik penktadaliu, o bendra apyvarta vidutiniškai – net 36 proc. Tai puikiai iliustruoja, koks svarbus čia įsikūrusiems verslams yra šiltasis metų sezonas ir, be abejo, šiuo laikotarpiu suaktyvėjusi jaunų, fiziškai aktyvių žmonių auditorija. Esu įsitikinusi, kad visi mūsų nuomininkai tinkamai išnaudos šiltojo sezono privalumus ir atsiveriančias papildomas galimybes“, – sako O. Nevinskienė.

spot_img

Fizinis aktyvumas, smegenų lavinimas ir miegas – svarbiausi būdai, padedantys gerinti atmintį

Atmintis – gyvybiškai svarbi žmogaus gyvenimui. Dauguma situacijų, kai ką nors pamirštame, eikvoja mūsų laiką ir kelia įtampą. Didėjant informacijos srautams, greitėjant gyvenimo ritmui, nemažai žmonių skundžiasi suprastėjusia atmintimi. Dėl to nukenčia gyvenimo kokybė....

Kiek laiko automobilį verta drausti kasko?

Rugpjūčio mėnesį net kelissyk siautusi stichija negailėjo nei pastatų, nei automobilių. Pastarųjų savininkams audrų padaryta žala sudarė kone pusę visų registruotų žalų. Tačiau į draudimo išmokas pretenduoja tik tie, kurie apsidraudė automobilius kasko draudimu....

ORAI: Šiandien palis, vyraus trumpi lietūs

Šiandien daugelyje rajonų palis, vyraus trumpi lietūs. Kai kur lis smarkiai, griaudės perkūnija. Vėjas pietryčių, pietų, pereinantis į pietvakarių, vakarų, 7–12 m/s, per perkūniją vietomis gūsiai 15 m/s. Aukščiausia temperatūra 18–23, Rytų Lietuvoje vietomis...

Horoskopai rugsėjo 23 dienai

AVINASFortūna vis dar plačiai šypsosi jums, tad viskas turėtų sektis puikiai. Visą dieną tikriausiai būsite dėmesio centre, tad pasistenkite atrodyti nepriekaištingai. Kita vertus, bus pravartu atminti, kad ne visko, ką galite gauti, jums iš...

Ši žuvis – dievinama Andalūzijoje, ją atranda ir lietuviai: kaip paruošti juodąją kondriją, kad...

Ieškote švelnaus skonio baltos, riebios žuvies, kurią paruošti – vieni juokai, o mėsoje beveik nebūtų kaulų? Laikas išbandyti juodąją kongriją. Tai – vis dažnesnis svečias lietuvių virtuvėje, pastebi Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos...

Socialiniuose tinkluose išpopuliarėjo sveikas ir nebrangus receptas – pasinaudokite ypač skanių ir greitų kiaušinių...

Jau kurį laiką socialiniuose tinkluose neslūgsta milžiniškas susidomėjimas keptų kiaušinių su feta receptu, kuris pateisina įvairiausius lūkesčius: pigu, greita, paprasta ir be galo skanu. Šiam netradiciniam įprastų pusryčių variantui reikės vos kelių produktų, iš...

Gydytojas Valerijus Morozovas ramina mamas: visai normalu, jei jūsų vaikas lengvai sirguliuoja apie dešimt...

Dar net nespėjus atšalti ir atkeliauti drėgniems vėjuotiems orams, darbuose padaugėjo čiaudinčių ir nosis varvinančių kolegų, mažesni jų vaikai irgi jau ima sirguliuoti. Nors daugeliui atrodo, kad slogų sezonas atėjo per anksti, gydytojas Valerijus...

„Iki“ pataria: viržiai vazone džiugins ilgiau, jeigu žinosite, kur jų nedėti namuose ir kokiu...

Viržių pasirodymas balkonuose, soduose ir miškuose yra ženklas, kad ruduo jau visai čia pat. Nors orai dar ir išties vasariški, lietuviai vis dažniau šiuos spalvingus ir jaukius augalus iš parduotuvių nešasi namo, pastebi Vaida...

Lietuvoje susirgimo erkiniu encefalitu atvejų skaičius yra didžiausias visoje Europoje

Susirgimų erkiniu encefalitu skaičius Lietuvoje yra didžiausias Europoje, skelbia Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro 2022 m. ataskaitos duomenimis, Lietuvoje vidutinis sergamumas erkiniu encefalitu tenka 24,3 atvejams iš 100...

ORAI: Šiandien ypač šiltai dienai – iki 28 laipsnių

Penktadienio naktį be lietaus. Vėjas pietryčių, 6–11 m/s. Temperatūra 12–17 laipsnių šilumos. Dienai baigiantis pajūryje trumpai palis. Vėjas pietryčių, 9–14 m/s, vietomis gūsiai 15–17 m/s. Temperatūra 23–28 laipsniai šilumos. Šeštadienį daug kur palis, vietomis smarkiai....

Horoskopai rugsėjo 22 dienai

AVINASTikriausiai turėsite kažkokių reikalų su užsieniečiais ar bent jau su svečiais iš kito miesto. Jei tai verslo reikalai, priimti susitarimai bus tvirti ir abiem pusėms naudingi. Jei asmeniniai - tiesiog maloniai praleisite laiką. JAUTISTegul aplinkui...

„Rimi“ tęsia plėtrą Vakarų Lietuvoje: pirmoji tinklo parduotuvė jau atidaryta ir Gargžduose

Ketvirtadienį Gargždų gyventojai galėjo pirmą kartą apsilankyti naujoje „Rimi“ parduotuvėje, įsikūrusioje adresu: Pasienio g. 1. „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės teigimu, pirmoji tokia parduotuvė Gargžduose atidaryta siekiant prisidėti prie pajūrio regiono stiprinimo...

Maudymosi sezono metu švariausias maudyklų vanduo buvo ne mūsų rajone

Visą maudymosi sezoną stebėjus šalies maudyklų vandens kokybę, Telšių apskrityje esančiose maudymosi vietose nė karto neužfiksuota trumpalaikės taršos atvejų, teigia Higienos institutas. Anot jo, šį sezoną 84,3 proc. maudyklų vanduo atitiko higienos normos reikalavimus (2022...

Tauragės, Jurbarko, Šilalės mieste ir jo prieigose vyks pratybos

Šilalės rajono savivaldybė informuoja, kad Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio pėstininkų batalionas (toliau – LDKK PB) 2023 m. rugsėjo 25–26 d. Tauragės, Jurbarko, Šilalės...
spot_img