Home Verslas Kartu ir po darbo valandų: IKI kolegos susitinka uždaruose klubuose

Kartu ir po darbo valandų: IKI kolegos susitinka uždaruose klubuose

0
Kartu ir po darbo valandų: IKI kolegos susitinka uždaruose klubuose

Įvairios „Iki“ siūlomos papildomos naudos ir plačios vidinės karjeros galimybės – tik keletas iš gausybės privalumų, padedančių prekybos tinklui pritraukti naujų talentų ir išlaikyti esamus darbuotojus. Aukšta vidinė kultūra ir išskirtinė saviraiškos laisvė natūraliai skatina prekybos tinklo kolektyvą smagiai leisti laisvalaikį komandinį ryšį stiprinančiuose vidiniuose klubuose.

„Iki“ puoselėja stiprią komandinę dvasią ir sudaro palankias sąlygas darbuotojams atrasti naujas bendros veiklos formas ir plėtoti tarpusavio ryšį. Skatindami uždarų įmonės klubų veiklą, investuojame į darbuotojų gerovę ir įmonės sėkmę. Tvirti tarpusavio ryšiai, pasitikėjimas ir gebėjimas dirbti darnioje komandoje yra esminiai elementai siekiant bendrų tikslų ir užtikrinant ilgalaikį įmonės augimą. Be to, naujų pomėgių tyrinėjimas skatina kūrybiškumą, kuris gali padėti rasti nestandartinius sprendimus kasdienėms problemoms“, – sako „IKI Lietuva“ generalinė direktorė Nijolė Kvietkauskaitė.

Laisvalaikio praturtinimui – įvairių pomėgių puoselėjimas

„Iki“ puoselėja stiprią komandinę dvasią ir sudaro palankias sąlygas darbuotojams atrasti naujas bendros veiklos formas ir plėtoti tarpusavio ryšį.

„Iki“ darbuotojai savo pomėgius puoselėja net septyniuose uždaruose klubuose: „Šokiai kiekvienam“ suburia šokio entuziastus, o „IKI Sports Club“ vienija badmintoną, padėlį, salės futbolą, bėgimą ir kitą sportą mėgstančius kolegas. Atskirą „IKI Cycling Club“ klubą įsteigė dviračių entuziastai, vaizdo žaidimų gerbėjai telkiasi „IKI All Stars“ klube, knygų mylėtojai – „IKI Knyginėtojai“, o žygių entuziastai – „eIKIme“ klube. Netgi stalo futbolo gerbėjai turi savo erdvę – „Kick Attack“ klubą.

„Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovė Monika Milė pasakoja, kad visi klubai turi savo veiklos ambasadorius, kurie organizuoja susitikimus, dalinasi svarbiausia informacija ir kviečia dalyvauti renginiuose. Anot pašnekovės, klubų atsiradimą lėmė vidinė iniciatyva, todėl jų aktyvumas neblėsta – darbuotojai noriai įsitraukia, praneša apie aktualiausius įvykius ir kviečia kolegas prisijungti.

„Kol kas aktyvios veiklos vyksta tik Vilniuje, tačiau šie klubai skirti „Iki“ darbuotojams visoje Lietuvoje. Kituose miestuose esantys kolegos gali drąsiai perminti sostinės klubų idėjas ir įgyvendinti jas pas save. Įmonei visais įmanomais būdais palaikant šias iniciatyvas, reguliariai skelbiami pranešimai, kviečiantys visus – tiek naujokus, tiek ilgamečius kolegas – prisijungti prie vidinių klubų“, – komentuoja „Iki“ atstovė.

Suteikia laisvę kurti klubus ir organizuoti jų veiklą

Masiškiausi, pasak M. Milės, šiuo metu yra žygių ir sporto klubai, kartu vienijantys daugiau nei 100 darbuotojų. Uždariems kolektyvo klubams „Iki“ palieka visišką laisvę organizuoti veiklą taip, kaip patogiausia patiems darbuotojams. Jei trūksta pomėgius atitinkančios veiklos, anot „Iki“ atstovės, bet kuris darbuotojas gali tapti naujo klubo įkūrėju.

„Sporto entuziastai dažniausiai renkasi savaitgaliais ir labiausiai mėgsta badmintoną. Žygių klubo nariai turėdami laisvo laiko keliauja vaizdingais maršrutais, o ateityje taip pat planuoja dalyvauti įvairiuose ėjimo renginiuose. Šokėjai ketvirtadieniais trypia „Iki“ biure, „IKI All Stars“ nariai po darbo išbando naujus žaidimus ir dalyvauja turnyruose, o mūsų literatūros gurmanai ne tik skaito knygas, bet ir maždaug kartą per mėnesį organizuoja diskusijas“, – sako „Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovė.

Anot M. Milės, „Iki“ darbuotojų klubų nariai aktyviai registruojasi dalyvauti ėjimo, bėgimo varžybose ir netgi knygų skaitymo maratonuose. Kompiuterinių žaidimų entuziastai solidžiai pasirodė neseniai vykusiame „Counter-Strike 2“ turnyre.

„Iki“ tinklas buvo įvertintas prestižiškiausiu „Top Employer 2024 Lietuva“ sertifikatu. Geriausio darbdavio įvertinimą „Iki“ pelnė už visokeriopą rūpinimąsi darbuotojais – nuolatinį darbo sąlygų gerinimą, siūlomas naudas, karjeros augimo galimybes ir nenutrūkstamai kuriamą palankią darbo aplinką.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. 242 parduotuves visoje Lietuvoje turintis „Iki“ mažmeninės prekybos tinklas – vienas didžiausių šalyje. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here